معرفی شرکت

شرکت مهندسین مشاور پایاراد از ابتدای سال 1384 تشکیل و با مشارکت تعدادی از متخصصین بخش های مختلف صنعت به ویزه در حوضه نظارت و بازرسی و خدمات آزمایشگاهی فعالیت خود را آغاز نمود.این مجموعه با کسب تجربه در حوضه طراحی و بازرسی سازه های خاص صنعتی  و ساختمانی توانست در سال 1395 کارخانه تولید اسکلت فلزی خود را در دو مجموعه صنعتی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد و مجموعه ساختمانی واقع در شورآباد تهران افتتاح نماید.این مجموعه تاکنون بیش از 400 پروژه صنعتی و ساختمانی در داخل کشور و 2 پروژه خارج از کشور به اجرا در آورده است و همواره در نظر داشته ضمن ارتقاء کیفی وضعیت موجود و بهینه سازی ساختار فنی مهندسی پروژه ها بتواند خدمات ارزنده ای به کارفرمایان محترم ارائه نماید.

ماموریت

به طور خلاصه، ماموریت اصلی گروه مهندسین مشاور پایاراد، ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان در زمینه طراحی سازه های فلزی و مدلسازی سه بعدی، اجرا و نصب انواع سازه های فلزی، نظارت بر اجرای سازه و کلیه خدمات آزمایشگاهی ساختمان نظیر انجام مطالعات ژئوتکنیک، بازرسی و کنترل کیفیت جوش، کنترل کیفیت بتن تازه و سخت شده و انجام آزمایشات کنترل کیفیت مصالح نظیر میلگرد، پیچ و مهره، ورق، انکر و غیره می باشد. علاوه بر این، فعالیت تخصصی در بخش آموزش و برگزاری کارگاه های مهارت آموزی برای علاقه مندان جهت ورود به بازار کار نیز از دیگر ماموریت های جاری این مشاور به شمار می رود. اهم آنچه که مجموعه مهندسین مشاور پایاراد به عنوان وظیفه ی محوله بر دوش خود می داند شامل تمامی مواردی است که در پیشرفت حوزه مهندسی، بالاخص در بخش عمران نمود پیدا می کند. این موارد شامل بسیاری از خدمات، سرمایه گذاری ها، آموزش و توسعه در این زمینه می گردد؛ از قبیل:

  • همکاری هرچه بیشتر با کارفرمایان محترم حقیقی و حقوقی در پروژه های در سطح ملی نظیر پالایشگاه ها، نیروگاه ها، مجتمع های تجاری و اداری، شهرک های سازمانی و مسکونی
  • توسعه و تجهیز بخش های مختلف خدماتی شرکت با جدیدترین ابزارها و تکنولوژی در دسترس
  • استفاده از متخصصین و کارشناسان مجرب و کار آزموده و پرورش نیروی متخصص و ماهر
  • سرمایه گذاری در بخش آموزش و بالا بردن دانش فنی و عملی نیروها
  • سرمایه گذاری در پروژه های با مقیاس بزرگ و فعال در صنایع مادر

مهندسین مشاور پایاراد همواره در تلاشند تا با در نظر گرفتن فاکتورهای مهندسی ارزش، بهترین کیفیت خدمات را در سریع ترین زمان و با بیشترین میزان سودآوری برای طرفین قراردادهای کاری به ارمغان آورند.

اهداف و چشم انداز

مجموعه ی پایاراد از سال 1384 با هدف ارائه خدمات در زمینه طراحی، اجرا، نظارت، خدمات آزمایشگاهی و کنترل کیفیت ساختمان تاسیس گردیده است. در خلال سال های گذشته، این شرکت مفتخر به همکاری با بسیاری از کارفرمایان حقیقی و حقوقی در انواع پروژه های صنعتی، تجاری و مسکونی بوده است.

به یاری پروردگار و همراهی متخصصین و کارشناسان مجرب و با بکارگیری تمامی امکانات، ابزار و ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته، مجموعه ی پایاراد تاکنون در جایگاه قابل توجهی در میان شرکت های مشابه قرار گرفته است. بر همین اساس و در راستای استمرار پیشرفت این مجموعه، در نظر داریم تا با تمرکز هرچه بیشتر بر روی کیفیت خدمات قابل ارائه و فعالیت و سرمایه گذاری هرچه بیشتر و موثر تر در زمینه ارائه خدمات به پروژه های بزرگ صنعتی نظیر پالایشگاه ها، کارخانجات پتروشیمی و نظایر آن، به ارتقاء سطح کیفی و تسریع فرآیند ساخت و بهره برداری پروژه ها بپردازیم.

توسعه بخش خدمات آزمایشگاهی شرکت به منظور ارائه خدمات گسترده تر و با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر به کارفرمایان محترم در زمینه مطالعات ژئوتکنیک، بازرسی جوش و بتن و کنترل کیفیت مصالح مصرفی در پروژه ها، از دیگر دغدغه های مهم مدیریت و پرسنل مجموعه می باشد که به لطف ایزد منان تاکنون سوابق این مجموعه گواهی بر این مطلب بوده و تلاش برای ارتقای آن همواره در نظر خواهد بود.

علاوه بر این، با توجه به نیاز روز افزون حوزه مهندسی عمران به نیروی متخصص و ماهر، ارتقاء سطح کیفی نیروی کار و بالابردن دانش فنی و عملی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های مختلف این مجموعه و دیگر شرکت های همکار با برگزاری دوره های مهارت آموزی و کارگاه های فنی در دستور کار این مجموعه قرار دارد. از آنجایی که این مهم از سال ها قبل در زمره موضوعات مدنظر مدیران مجموعه قرار داشته است، این شرکت به عنوان شریک تجاری موسسه GORDON HOWEARDE انگلستان، تا کنون اقدام به برگزاری چندین دوره ی مهارت آموزی در زمینه ی بازرسی جوش و اعطای گواهی نامه های معتبر بین المللی کرده است و در نظر دارد از این مسیر خداپسندانه و شرافتمند پاسداری نموده و خدمات جدید و متنوع تری نظیر کارگاه های جوشکاری، بازرسی جوش، آزمایشات خاک، تست و نگهداری بتن و … به عزیزان علاقه مند ارائه دهد.