معرفی شرکت

شرکت مهندسین مشاور پایاراد از ابتدای سال 1384 تشکیل و با مشارکت تعدادی از متخصصین بخش های مختلف صنعت به ویژه در حوضه نظارت و بازرسی و خدمات آزمایشگاهی فعالیت خود را آغاز نمود . این مجموعه با کسب تجربه در حوضه طراحی و بازرسی سازه های خاص صنعتی  و ساختمانی توانست در سال 1395 کارخانه تولید اسکلت فلزی خود را در دو مجموعه صنعتی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد و مجموعه ساختمانی واقع در شورآباد تهران افتتاح نماید . این مجموعه تاکنون بیش از 400 پروژه صنعتی و ساختمانی در داخل کشور و 2 پروژه خارج از کشور به اجرا در آورده است و همواره در نظر داشته ضمن ارتقاء کیفی وضعیت موجود و بهینه سازی ساختار فنی مهندسی پروژه ها بتواند خدمات ارزنده ای به کارفرمایان محترم ارائه نماید .

ماموریت

به طور خلاصه ، ماموریت اصلی گروه مهندسین مشاور پایاراد ، ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان در زمینه طراحی سازه های فلزی و مدلسازی سه بعدی ، اجرا و نصب انواع سازه های فلزی ، نظارت بر اجرای سازه و کلیه خدمات آزمایشگاهی ساختمان نظیر انجام مطالعات ژئوتکنیک ، بازرسی و کنترل کیفیت جوش ، کنترل کیفیت بتن تازه و سخت شده و انجام آزمایشات کنترل کیفیت مصالح نظیر میلگرد ، پیچ و مهره ، ورق ، انکر و غیره می باشد . علاوه بر این ، فعالیت تخصصی در بخش آموزش و برگزاری کارگاه های مهارت آموزی برای علاقه مندان جهت ورود به بازار کار نیز از دیگر ماموریت های جاری این مشاور به شمار می رود . اهم آنچه که مجموعه مهندسین مشاور پایاراد به عنوان وظیفه ی محوله بر دوش خود می داند شامل تمامی مواردی است که در پیشرفت حوزه مهندسی ، بالاخص در بخش عمران نمود پیدا می کند . این موارد شامل بسیاری از خدمات ، سرمایه گذاری ها ، آموزش و توسعه در این زمینه می گردد ؛ از قبیل :

  • همکاری هرچه بیشتر با کارفرمایان محترم حقیقی و حقوقی در پروژه های در سطح ملی نظیر پالایشگاه ها ، نیروگاه ها ، مجتمع های تجاری و اداری ، شهرک های سازمانی و مسکونی
  • توسعه و تجهیز بخش های مختلف خدماتی شرکت با جدیدترین ابزارها و تکنولوژی در دسترس
  • استفاده از متخصصین و کارشناسان مجرب و کار آزموده و پرورش نیروی متخصص و ماهر
  • سرمایه گذاری در بخش آموزش و بالا بردن دانش فنی و عملی نیروها
  • سرمایه گذاری در پروژه های با مقیاس بزرگ و فعال در صنایع مادر

مهندسین مشاور پایاراد همواره در تلاشند تا با در نظر گرفتن فاکتورهای مهندسی ارزش ، بهترین کیفیت خدمات را در سریع ترین زمان و با بیشترین میزان سودآوری برای طرفین قراردادهای کاری به ارمغان آورند .

اهداف و چشم انداز

مجموعه ی پایاراد از سال 1384 با هدف ارائه خدمات در زمینه طراحی ، اجرا ، نظارت ، خدمات آزمایشگاهی و کنترل کیفیت ساختمان تاسیس گردیده است . در خلال سال های گذشته ، این شرکت مفتخر به همکاری با بسیاری از کارفرمایان حقیقی و حقوقی در انواع پروژه های صنعتی ، تجاری و مسکونی بوده است .

به یاری پروردگار و همراهی متخصصین و کارشناسان مجرب و با بکارگیری تمامی امکانات ، ابزار و ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته ، مجموعه ی پایاراد تاکنون در جایگاه قابل توجهی در میان شرکت های مشابه قرار گرفته است . بر همین اساس و در راستای استمرار پیشرفت این مجموعه ، در نظر داریم تا با تمرکز هرچه بیشتر بر روی کیفیت خدمات قابل ارائه و فعالیت و سرمایه گذاری هرچه بیشتر و موثر تر در زمینه ارائه خدمات به پروژه های بزرگ صنعتی نظیر پالایشگاه ها ، کارخانجات پتروشیمی و نظایر آن ، به ارتقاء سطح کیفی و تسریع فرآیند ساخت و بهره برداری پروژه ها بپردازیم .

توسعه بخش خدمات آزمایشگاهی شرکت به منظور ارائه خدمات گسترده تر و با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر به کارفرمایان محترم در زمینه مطالعات ژئوتکنیک ، بازرسی جوش و بتن و کنترل کیفیت مصالح مصرفی در پروژه ها ، از دیگر دغدغه های مهم مدیریت و پرسنل مجموعه می باشد که به لطف ایزد منان تاکنون سوابق این مجموعه گواهی بر این مطلب بوده و تلاش برای ارتقای آن همواره در نظر خواهد بود .

علاوه بر این ، با توجه به نیاز روز افزون حوزه مهندسی عمران به نیروی متخصص و ماهر ، ارتقاء سطح کیفی نیروی کار و بالابردن دانش فنی و عملی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های مختلف این مجموعه و دیگر شرکت های همکار با برگزاری دوره های مهارت آموزی و کارگاه های فنی در دستور کار این مجموعه قرار دارد . از آنجایی که این مهم از سال ها قبل در زمره موضوعات مدنظر مدیران مجموعه قرار داشته است ، این شرکت به عنوان شریک تجاری موسسه GORDON HOWEARDE انگلستان ، تا کنون اقدام به برگزاری چندین دوره ی مهارت آموزی در زمینه ی بازرسی جوش و اعطای گواهی نامه های معتبر بین المللی کرده است و در نظر دارد از این مسیر خداپسندانه و شرافتمند پاسداری نموده و خدمات جدید و متنوع تری نظیر کارگاه های جوشکاری ، بازرسی جوش ، آزمایشات خاک ، تست و نگهداری بتن و … به عزیزان علاقه مند ارائه دهد .