دیدار ارکان دبیرخانه توسعه صادرات خدمات مهندسی با رئیس و هیأت رئیسه سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

روز پنجشنبه 23 بهمن‌ماه ،  ارکان دبیرخانه دائمی توسعه صادرات  خدمات فنی مهندسی و روابط بین‌الملل سازمان نظام‌مهندسی ساختمان ،ضمن حضور در سازمان  نظام‌مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی با رئیس و اعضای هیأت رئیسه  و جمعی از اعضای هیأت مدیره آن سازمان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران، در این دیدار  فرهام مقدم راد رئیس دبیرخانه توسعه صادرات خدمات مهندسی ، گزارشی از فعالیت‌های دبیرخانه ارائه و از اعضای هیأت رئیسه و هیأت مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی جهت  همکاری در نشست انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین ایران و افغانستان  در حوزه صنعت ساختمان که در اسفندماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد،دعوت نمود.
بهنام ترکی دبیر اجرایی دبیرخانه  نیز با ارائه  آمار صادرات خدمات فنی مهندسی در کشور به نقش دبیرخانه در تسهیل توانمندسازی  اعضای حقیقی و حقوقی سازمان‌های نظام‌مهندسی کشور اشاره نمود و  خواستار همکاری  سازمان نظام‌مهندسی استان‌ها ، در توسعه این امر  و ورود به بازارهای منطقه‌ای و بین‌المللی شد. 
همچنین ، علی گلچین مدیر اداری و توسعه دبیرخانه  نیز در خصوص برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده برای برگزاری مطلوب نشست اسفندماه ، که با حضور  مقامات دو کشور ایران و افغانستان در مشهد برگزار می‌شود،توضیحاتی ارائه و ابراز امیدواری کرد که نشست فوق با موفقیت برگزار گردد.
انصاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی نیز طی سخنانی ضمن اشاره به اقدامات به‌عمل‌آمده در توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی  در آن استان‌ ، جهت همکاری در برگزاری نشست مذکور، اعلام آمادگی نمود.
جامی احمدی  عضو هیأت مدیره و خزانه‌دار آن سازمان نیز طی سخنانی به توسعه همکاری‌های فی‌مابین‌ تأکید نمود.
همچنین ، برخی از  اعضای هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی خراسان رضوی نیز ضمن اشاره به فعالیت‌های آن سازمان در سنوات گذشته در کشورهای تاجیکستان ،ترکمنستان ، قرقیزستان‌،قزاقستان‌ و افغانستان، پتانسیل‌های استان خراسان رضوی را با دارا بودن بیش از ۲۰۰۰۰ مهندس دارای پروانه اشتغال بکار، مطلوب ارزیابی  نموده و خواستار برنامه‌ریزی بیشتر در توسعه صادرات خدمات مهندسی شدند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *